Únor 2018

Hearthstone - Nejlepší karetní hra

12. února 2018 v 10:00 | Gotti

Hearthstone nebo-li Hearhstone: Heroes of Warcraft je online virtuální karetní hra vyvinutá Blizzard Entertainment.
Je dostupná skoro pro každého je ,,free-to-play" samozřejmě i zde je možnost "přeskočit" nebo urychlit svůj postup ve hře díky reálným penězům, takže pokud máte peníze na víc a není vám líto vrazit to do hry, tak ano můžete svůj postup urychlit, ale počítejte spíš v řádech tisíců než-li pár korun.

Princip této hry stojí na tom, že hráč si složí balíček o 30 kartách (Karty mohou být různě propojené, ale taky mohou spolupracovat samostatně nebo mohou být průběhu hry nějak vylepšené nebo naopak pohoršené)
Máte dvě různé možností si vyzkoušet svůj balíček karet nebo můžete zkusit rovnou v hodnoceném hraním, ale pokud jste takový "tryhard" (Tryhard - hráč který se snaží dosáhnout co nejlepších výsledků s co nejmenším počtů zápasů" tak bych vám doporučil spíše "Casual" na to vyzkoušet si a naučit se nějaký ten pack.


Ve hře máme konkrétně 4 herní módy o dvouch jsme tu již hovořili:
Wild - Je herní mód kde můžete používat všechny karty které kdy vyšly
Standard - Zde lze používat karty mladší 2 let od vydání
Solo Adventures - Jste postaveni proti NPC postavám, které mají přednastavený nějaký způsob boje (Za jejich porážku, dostanete nějaké karty tkeré nelze jinak získat)
Aréna - Je zpoplatněna 150g a hráči si vyberou 30 karet pokaždé jednu ze tří náhodných a podle počtů W/L bude jejich odměna.
Tavern Brawl - (Je nutné před vstupem do Tavern Brawlu mít alespoň jednoho hrdinu na úrovni 20) většinou máte předvoleného hrdinu i s balíčkem od tvůrců hry a pak musíte porazit své oponenty.Hru jsem hrál přibližně něco přes rok, mám s ní dobré i špatní zkušenosti (Nikdy jsem nedosáhl více než ranku 4) takže nevím jaký to je pocit dosáhnout například Legendy o kterou se snaží usilovně většina hráčů.
Hra je dost o přemýšlení, takže pokud máte problém za některých situací přemýšlet určitě ji zkuste, dostanete se do jakékoliv situace ať příjemné či nepříjemné.
Dle mně, je jediná škoda jak se hra hrozně rychle mění, protože 2 roky jsou opravdu hodně malý čas než vyjde nová expanze (Nové karty ze kterých si děláte balíčky)
Ve hře jsou různé turnaje (ohodnoceny i cenově) ale asi to není nic na uživení.


Doufám, že vám týden začal příjemně a že to zvládnete :)
Během tohohle týdne zkusím udělat ještě jednu recenzi (Nejspíše ve středu, ale nic neslibuji)


Facebook: https://www.facebook.com/ElCapoGotti/
Instagram: https://www.instagram.com/nowayzbynek/
Twitch: twitch.tv/Gottislav
Youtube: https://www.youtube.com/channel/UC1XNUxMRsMlGItzk0FbY3fQ/videos?view_as=subscriber