Představení - Kdo je Gotti?

5. prosince 2017 v 1:17 | Gotti
Zdravím vás, říkal jsem si že předtím, než udělám nějakou první recenzi, mohlo by vás zajímat kdo jsem jak přibližně vypadám, co rád dělám a jestli vystupuji i jinde na sociálních sítích.

Křestním jménem se jmenuji Zbyněk, je mi 17 let, bydlím v České Lípě a studuji bezpečnostní právní činnost ( druhým rokem) Jsem přibližně 175cm vysoký mám (špinavě) blonďaté vlasy a jsem v jistých směrech dost neohrabaný.
Rád se věnuji skládáním počítačů ač mam ještě co vylepšovat, dřív jsem dělal nějaké bojové sporty ( aktuálně kvůli problémům se zády už nedělám nic) rád si taky něco zahraji žánr je mi jedno hlavně abych se pobavil.

Vysrupuji na sociálních sítích jako je Facebook,Twitter,You Tube a dokonce i streamuji na twitch.tv/Novelty_Gotti

Po většinu času se snažím být svůj, ale to za každé situace také nejde, ale to všichni známe, mám přítelkyni takže neobjetuji všechen volný čas na počítači, ale strávím ho tam mnoho.


Myslím si, že pro začátek to stačí a jen doufám že se vám můj blog bude líbit budu se snažit být zde aktivní alespoň 2-3x do týdne aby jste měli nejakou jistotu, že stále žiji.A to je asi vše budu se na vás těšit u prvního článku.

Gotti
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama