Novinky

12. prosince 2017 v 12:00 | Gotti |  Recenze podle Gottiho
Novinky ohledně Youtube/Twitch/Instagramu/Grafika!


Založi jsem si instagram kde dávám čistě prostě obrázky s odkazem na youtube na nejnovější videa a 11.12 když sem chtěl přidat další obrázek tak mi ho IG zablokoval, takže to teď řeším, ale instagram samotný se rozjel a mají podezření, že to je zfalšované nebo další věci, což mně hrozně štve, ale pokud s tím něco udělat budu o tom psát na své Fanpage.


Za posledních pár dnů jsem začal v nějakém harmonogramu dávat videa na Youtube a byl bych opravdu rád kdyby jste se na nějaké podívali popřípadě přihlásili odběr a napsali mi co mám zlepšit buď zde nebo přímo pod video.
Zatím máme pár sérií ale budou i další! Máte se na co těšit, Youtube mně opravdu baví a je to něco nového než čistě streamování.


Streamuju už nějaký ten pátek a nebudu vám lhát, opravdu mně to baví trávím tím fakt hodně času a je to část života na kterou budu jednou fakt rád vzpomínat, ale protože jsem snílek tak bych nerad jen vpzomínal, ale i s tím pokračovat a popřípadě se tím i uživit i svou rodinu.
Na streamu hrajeme převážně League Of Legends, osu!, Rainbow Six Siege.
Budu rád pokud se někdy zastavíte ať víte kdo to vlastně na ten blog píše.


Hodně lidí ví, že jsem hledal hrozně dlouho grafika protože moje práce ve Photoshopu je hrůza.. :D
A nakonec sem našel kamaráda, který pro mně dělal pár prací, ale protože toho má hrozně moc, tak jsem mu řekl ať se zaměří na ty věci co dělá do teď a kdo mi dělá grafiku dnes?
Tuto grafiku co můžete vidět tady na blogu nebo na facebooku/Youtubu/streamu tak vše dělala přítelkyně myslím si, že to jak umí s grafikou je až neskutečné.
Jsem jí hrozně vděčný, že mi pokaždé výjde vstříc vím, že tohle není recenze na které jste zvyknutí ale nebojte, v pátek ve 12:00 tady máte recenzi na další hru!
Zatím si užívejte posledních pár dnů školy a užijte si i svých blízkých o vánočních práždninách!


Youtube
Facebook
Twitch
Instagram - dopíšu až mi ho odblokují
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama