Don't Starve together

7. prosince 2017 v 12:00 | Gotti |  Recenze podle Gottiho

V překladu to znamená "Nevyhladuj" je to akční adventura, což si myslím že této hře dodává to proč je takhle dobrá! Musím uznat, že na téhle hře jsem nahrál už desítky hodin, má dokonce i Multiplayer.


V této hře, jak jste poznali jde o to aby jste přežili co nejdéle, snažíte se sbírat nějaké jídlo, vytvářet nové věci př.: Farmy, Science Machine, Crock Pot atp.
Postupem ve hře si můžete dokonce i jídlo vytvářet a nebo uvařit (Ale musíte k tomu mít dané "ingredience" například Buffalův exkrement, uhlí které není zrovna nejlevnější co se týče materiálu na výrobu)
Ve hře se nám také mění roční období a zima je definitivně to nejtěžší z nich. Máte velký problém přežít pokud nemáte dostatek jídla, oheň a teplé oblečení.
Samotnou hru máte ztíženou tím, že postupem hry na vás utočí jistý prasata či vlci (Stále ve větším počtu)


Jak jsem se již zmiňoval máme tady taky možnost to hrát ve více lidech a je to příjemná změna oproti Singleplayer.
Ovšem jde všechno mnohem rychleji... Ale postupem času pokud nemáte nějaké dobré zázemí, tak začnete postupně umírat hlady.
Nejlepší je zabydlet se někde kde kolem vás jsou Buffoni a Savana (poušť) Kvůli králíkům.Ano i v této hře jsou nějací Bossové respektive monstra která se dají hůře zabít a dají vám velké poškození pokud máte slabé brnění a nebo naopak vy jim dáváte malé poškození pokud nemáte dobrou zbraň, zbraně se dají najít vyrobit.
Jednoho z těžších monster můžeme najít kdykoliv, pokud nalezneme stopu a očistíme ji, nasměruje nás to směrem za další dokud ho nenajdeme.
Pak tu jsou další Bossové "Obří mrož" Vlci atp.


Před vygenerováním světa máte na výběr z několika postav, každá z nich má nějakou vlastnost.
Postavy: Wilson, WolfGang, Willow, Wendy.


Příběh hry se odvíjí od Wilson, vědce, kterého záhadný Maxwell přesvědčil, aby vybudoval portál, kterým přesunul Wilsona do podivného světa plného příšer, podivných tvorů a dalších záhad. Hráč hraje s Wilsonem jako ze základní postavou. Existuje ale i rozšíření příběhu Adventure Mode, kde zjišťujete proč Vás Maxwell přesunul zrovna na tohle místo a také strašlivé tajemství Maxwellovy temné síly. Dohráním tohoto modu lze odemknou charakter Maxwell. Adventure mod lze najít během hry v základním Don't starve nebo Don't starve: Gigants.Facebook: https://www.facebook.com/ElCapoGotti/
Instagram: https://www.instagram.com/nowayzbynek/
Twitch: twitch.tv/Novelty_Gotti
Youtube: https://www.youtube.com/channel/UC1XNUxMRsMlGItzk0FbY3fQ/videos?view_as=subscriber
Video z Don't Starve:
https://youtu.be/59idaVhvCes
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama