Prosinec 2017

Assassin’s Creed: Unity

13. prosince 2017 v 20:32 | Gotti
O hře

Assassin's Creed je v herním průmyslu jednou z nejpopulárnějších sérií. Ve své době přinesla skutečnou revoluci a doteď v mnohém udává směr žánru. Ubisoft se bohužel po ukončení Eziova příběhu nechal unést, a i když nebyly následující díly špatné, návrat opravdového asasína nás nečekal. To hodlá napravit Unity, první krok v nové generaci, který už od prvních chvil dává tušit, že jde opravdu o něco nového. A přitom tak zatraceně nostalgického.


Náznaky a popíchnutí z počátků série jsou tu přitom rozesety všude možně a zarytým fanouškům příjemně zježí chlupy na zádech. Začneme třeba příběhem. Vžijete se do role mladého a horkokrevného frantíka Arna Doriana, který velmi brzy přijde o otce. Díky blízkému přátelství s dívkou Elise ho však přijme do svého domova její otec. Jakožto mladík ve Francii 18. století pak Arno nezapomíná na honění sukní a večírky, což ale drasticky rychle změní nejen smrt dalšího blízkého člověka, ale především začátek francouzské revoluce. Ze zhýčkaného náfuky se rychle stává pomstychtivý asasín, který udělá vše, aby očistil jméno svého otce, zjistil, kdo za jeho smrtí stojí, a rozmotal klubko konspirací, které vede do daleké minulosti.


Vše, co ve hře děláte, však má své opodstatnění. Konečně jsme se totiž dočkali únosného RPG systému, který vám dovolí dokupovat schopnosti pro vašeho asasína a upravovat jej k obrazu svému. Preferujete boj nablízko, plížení nebo střílení? Výběr je na vás. K tomu dorazil další toužebně očekávaný prvek - vizuální úprava postavy. Konečně totiž nebudete limitováni barevnými schématy pro oblečení, ale vyrazíte do obchodu a na férovku si nakoupíte nové kapuce, brnění, náramky, opasky, boty a další náležitosti. Každá má samozřejmě své osobité vlastností a možnosti upgradu do budoucna, takže v obchodech tentokrát strávíte podstatně více času.
Stejnou péči věnujte i výběru zbraní, v němž nechybí klasické a dvouruční meče, sekery, kopí, palcáty, pistole či muškety. A ty budete potřebovat, protože souboje byly překopán od podlahy a záchranné tlačítko pro protiútok tu už nenajdete. Konečně jde především o taktiku a váš rozum, kdy je třeba uhnout, kdy blokovat a kdy útočit. Unity se více přiblížila sérii Batman Arkham a rozhodně z toho těží, jelikož se hráč vždy bude snažit přímým soubojům vyhnout, což jej navede na plížení, které v sérii hraje prim. Konečně jsme se dočkali i obligátního manuálního skrčení, které přidává každé misi potřebnou dávku té asasínské atmosféry. Jestli bych měl zvýraznit největší novinky, budou to právě souboje a plížení, které konečně za něco stojí.
Jinak je to Assassin's Creed tak, jak jej známe. Budete synchronizovat oblasti v Paříži, stopovat cíle, odposlouchávat konverzace, hledat spojence a samozřejmě vraždit. Struktura naštěstí doznala velkých změn, takže se mise nově přizpůsobují vašemu počínání. Už se nedočkáte okamžitého konce mise, když se náhodou něco nepovede, ale budete muset improvizovat. Velké plus v našich očí má hra díky pořádnému ztvárnění vražd důležitých osob, kdy máte vždy taktický pohled na oblast, označení míst, osob a slabin, které můžete využít. Lov má pak tu potřebnou příchuť.


Facebook: https://www.facebook.com/ElCapoGotti/
Instagram: https://www.instagram.com/nowayzbynek/
Twitch: twitch.tv/Novelty_Gotti
Youtube: https://www.youtube.com/channel/UC1XNUxMRsMlGItzk0FbY3fQ/videos?view_as=subscriber


Novinky

12. prosince 2017 v 12:00 | Gotti |  Recenze podle Gottiho
Novinky ohledně Youtube/Twitch/Instagramu/Grafika!


Založi jsem si instagram kde dávám čistě prostě obrázky s odkazem na youtube na nejnovější videa a 11.12 když sem chtěl přidat další obrázek tak mi ho IG zablokoval, takže to teď řeším, ale instagram samotný se rozjel a mají podezření, že to je zfalšované nebo další věci, což mně hrozně štve, ale pokud s tím něco udělat budu o tom psát na své Fanpage.


Za posledních pár dnů jsem začal v nějakém harmonogramu dávat videa na Youtube a byl bych opravdu rád kdyby jste se na nějaké podívali popřípadě přihlásili odběr a napsali mi co mám zlepšit buď zde nebo přímo pod video.
Zatím máme pár sérií ale budou i další! Máte se na co těšit, Youtube mně opravdu baví a je to něco nového než čistě streamování.


Streamuju už nějaký ten pátek a nebudu vám lhát, opravdu mně to baví trávím tím fakt hodně času a je to část života na kterou budu jednou fakt rád vzpomínat, ale protože jsem snílek tak bych nerad jen vpzomínal, ale i s tím pokračovat a popřípadě se tím i uživit i svou rodinu.
Na streamu hrajeme převážně League Of Legends, osu!, Rainbow Six Siege.
Budu rád pokud se někdy zastavíte ať víte kdo to vlastně na ten blog píše.


Hodně lidí ví, že jsem hledal hrozně dlouho grafika protože moje práce ve Photoshopu je hrůza.. :D
A nakonec sem našel kamaráda, který pro mně dělal pár prací, ale protože toho má hrozně moc, tak jsem mu řekl ať se zaměří na ty věci co dělá do teď a kdo mi dělá grafiku dnes?
Tuto grafiku co můžete vidět tady na blogu nebo na facebooku/Youtubu/streamu tak vše dělala přítelkyně myslím si, že to jak umí s grafikou je až neskutečné.
Jsem jí hrozně vděčný, že mi pokaždé výjde vstříc vím, že tohle není recenze na které jste zvyknutí ale nebojte, v pátek ve 12:00 tady máte recenzi na další hru!
Zatím si užívejte posledních pár dnů školy a užijte si i svých blízkých o vánočních práždninách!


Youtube
Facebook
Twitch
Instagram - dopíšu až mi ho odblokují

Don't Starve together

7. prosince 2017 v 12:00 | Gotti |  Recenze podle Gottiho

V překladu to znamená "Nevyhladuj" je to akční adventura, což si myslím že této hře dodává to proč je takhle dobrá! Musím uznat, že na téhle hře jsem nahrál už desítky hodin, má dokonce i Multiplayer.


V této hře, jak jste poznali jde o to aby jste přežili co nejdéle, snažíte se sbírat nějaké jídlo, vytvářet nové věci př.: Farmy, Science Machine, Crock Pot atp.
Postupem ve hře si můžete dokonce i jídlo vytvářet a nebo uvařit (Ale musíte k tomu mít dané "ingredience" například Buffalův exkrement, uhlí které není zrovna nejlevnější co se týče materiálu na výrobu)
Ve hře se nám také mění roční období a zima je definitivně to nejtěžší z nich. Máte velký problém přežít pokud nemáte dostatek jídla, oheň a teplé oblečení.
Samotnou hru máte ztíženou tím, že postupem hry na vás utočí jistý prasata či vlci (Stále ve větším počtu)


Jak jsem se již zmiňoval máme tady taky možnost to hrát ve více lidech a je to příjemná změna oproti Singleplayer.
Ovšem jde všechno mnohem rychleji... Ale postupem času pokud nemáte nějaké dobré zázemí, tak začnete postupně umírat hlady.
Nejlepší je zabydlet se někde kde kolem vás jsou Buffoni a Savana (poušť) Kvůli králíkům.Ano i v této hře jsou nějací Bossové respektive monstra která se dají hůře zabít a dají vám velké poškození pokud máte slabé brnění a nebo naopak vy jim dáváte malé poškození pokud nemáte dobrou zbraň, zbraně se dají najít vyrobit.
Jednoho z těžších monster můžeme najít kdykoliv, pokud nalezneme stopu a očistíme ji, nasměruje nás to směrem za další dokud ho nenajdeme.
Pak tu jsou další Bossové "Obří mrož" Vlci atp.


Před vygenerováním světa máte na výběr z několika postav, každá z nich má nějakou vlastnost.
Postavy: Wilson, WolfGang, Willow, Wendy.


Příběh hry se odvíjí od Wilson, vědce, kterého záhadný Maxwell přesvědčil, aby vybudoval portál, kterým přesunul Wilsona do podivného světa plného příšer, podivných tvorů a dalších záhad. Hráč hraje s Wilsonem jako ze základní postavou. Existuje ale i rozšíření příběhu Adventure Mode, kde zjišťujete proč Vás Maxwell přesunul zrovna na tohle místo a také strašlivé tajemství Maxwellovy temné síly. Dohráním tohoto modu lze odemknou charakter Maxwell. Adventure mod lze najít během hry v základním Don't starve nebo Don't starve: Gigants.Facebook: https://www.facebook.com/ElCapoGotti/
Instagram: https://www.instagram.com/nowayzbynek/
Twitch: twitch.tv/Novelty_Gotti
Youtube: https://www.youtube.com/channel/UC1XNUxMRsMlGItzk0FbY3fQ/videos?view_as=subscriber
Video z Don't Starve:
https://youtu.be/59idaVhvCes

Minecraft - Hra století!

5. prosince 2017 v 12:39 | Gotti |  Recenze podle Gottiho


Minecraft je snad nesmrtelna hra hrají jí děti,dospělí a znám pár důchodců kteří si jí také rádi zahrají.


Už jen protože jí neustále hrají další nový hráči kteří u této hry vydrží nějakou tu sobu, stejně jako hráči dalších her.


Bohužel tomu tak je, ale odsuzovat samotnou hru jen proto jací lidé jí hrají mi přijde zbytečné. Radeji si uzijte požitek ze hry, než si to kazit někým jiným.


Tohle jsou problemy které tíží většinu hráčů a jediné co vam ke každému můžu poradit jedině aby vytrval a hledal, začátky jsou vždycky nudné... ale pak to stojí za to, máte neomezené možnosti co se týče stavění nebo těžení, farmáření, automatických farem a dalších!


Na další dotazy se ptejte v komentářích.
Na mém youtubu najdete i nějaká videa.


Gotti

Představení - Kdo je Gotti?

5. prosince 2017 v 1:17 | Gotti
Zdravím vás, říkal jsem si že předtím, než udělám nějakou první recenzi, mohlo by vás zajímat kdo jsem jak přibližně vypadám, co rád dělám a jestli vystupuji i jinde na sociálních sítích.

Křestním jménem se jmenuji Zbyněk, je mi 17 let, bydlím v České Lípě a studuji bezpečnostní právní činnost ( druhým rokem) Jsem přibližně 175cm vysoký mám (špinavě) blonďaté vlasy a jsem v jistých směrech dost neohrabaný.
Rád se věnuji skládáním počítačů ač mam ještě co vylepšovat, dřív jsem dělal nějaké bojové sporty ( aktuálně kvůli problémům se zády už nedělám nic) rád si taky něco zahraji žánr je mi jedno hlavně abych se pobavil.

Vysrupuji na sociálních sítích jako je Facebook,Twitter,You Tube a dokonce i streamuji na twitch.tv/Novelty_Gotti

Po většinu času se snažím být svůj, ale to za každé situace také nejde, ale to všichni známe, mám přítelkyni takže neobjetuji všechen volný čas na počítači, ale strávím ho tam mnoho.


Myslím si, že pro začátek to stačí a jen doufám že se vám můj blog bude líbit budu se snažit být zde aktivní alespoň 2-3x do týdne aby jste měli nejakou jistotu, že stále žiji.A to je asi vše budu se na vás těšit u prvního článku.

Gotti